Donna

Ansiennitet : 1811 dager
Generell rangering : 9.
Reservere : 105 477 equus
Tidligere eiere
Føll Selle Français Leverfuks
21:30
Energi
25%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7758.72

utholdenhet
503.8595
1007.72
hurtighet
895.2225
1790.44
dressur
717.603
1435.21
galopp
404.4805
808.96
trav
349.372
698.74
hopp
1008.821
2017.64
Rase: Selle FrançaisAlder: 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 148 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 224 kg
Pelstype: Leverfuks Født den: 01/09/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

chronos' timeglass
Genetisk potensial Totalt: 25242.29
utholdenhet3275.28  galopp2626.38
hurtighet5830.70  trav2266.55
dressur4670.93  hopp6572.45
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: C past & present
Stammor: f past & present
Selle Français
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
3275.28
3275.28
3275.28
3275.28
hurtighet
5830.7
5830.7
5830.7
5830.7
5830.7
dressur
4670.93
4670.93
4670.93
4670.93
4670.93
galopp
2626.38
2626.38
2626.38
trav
2266.55
2266.55
2266.55
hopp
6572.45
6572.45
6572.45
6572.45
6572.45
6572.45
Merren har 2468 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +16, hurtighet: +16, dressur: +16, galopp: +16, trav: +16, sprang: +16


Ridesenter

Navn:
Frem til:
27. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

pictoalertf kan trene fra 2 år.
Hun er bare 10 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertf kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 10 måneder år gammel!

Informasjon