Lukas

Ansiennitet : 4671 dager
Generell rangering : 6.
Reservere : 323 835 equus
Tidligere eiere
Føll Lusitano Rødbrun
08:30
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 3358.19

utholdenhet
199.9425
399.88
hurtighet
183.88
367.76
dressur
426.125
852.25
galopp
300.0645
600.13
trav
352.822
705.64
hopp
216.2625
432.52
Rase: LusitanoAlder: 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 111 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 122 kg
Pelstype: Rødbrun Født den: 05/09/2026
Oppdretter: Lukas

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 18157.97
utholdenhet2162.19  galopp3244.94
hurtighet1988.50  trav3815.47
dressur4608.17  hopp2338.69
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: C Rσtteƞ tσ tɦe Cσɾe
Stammor: Fifu Rσtteƞ tσ tɦe Cσɾe
Lusitano
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
2162.2
2162.2
2162.2
hurtighet
1988.5
1988.5
1988.5
dressur
4608.17
4608.17
4608.17
4608.17
4608.17
galopp
3244.94
3244.94
3244.94
3244.94
trav
3815.47
3815.47
3815.47
3815.47
hopp
2338.69
2338.69
2338.69
Hesten har 1758 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

ridehest rødbrun
C er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertC kan trene fra 2 år.
Han er bare 2 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertC kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 2 måneder år gammel!

Informasjon