Lukas

Ansiennitet : 4671 dager
Generell rangering : 6.
Reservere : 323 835 equus
Tidligere eiere
Føll Lusitano Brun
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 2278.01

utholdenhet
135.521
271.04
hurtighet
124.8355
249.67
dressur
289.0715
578.14
galopp
203.215
406.43
trav
239.532
479.06
hopp
146.8295
293.66
Rase: LusitanoAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 90 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 90 kg
Pelstype: Brun Født den: 05/09/2026
Oppdretter: Lukas

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 18253.27
utholdenhet2171.81  galopp3256.65
hurtighet2000.57  trav3838.65
dressur4632.56  hopp2353.03
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: C Rσtteƞ tσ tɦe Cσɾe
Stammor: F Rσtteƞ tσ tɦe Cσɾe
Lusitano
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
2171.81
2171.81
2171.81
hurtighet
2000.57
2000.57
2000.57
dressur
4632.56
4632.56
4632.56
4632.56
4632.56
galopp
3256.65
3256.65
3256.65
3256.65
trav
3838.65
3838.65
3838.65
3838.65
hopp
2353.03
2353.03
2353.03
Merren har 1769 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

ridehest brun
F er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertF kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon