barracuda

Ansiennitet : 203 dager
Generell rangering : 512.
Reservere : 527 446 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fransk traver Svart
11:00
Energi
74%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 9.32

utholdenhet
0
0.00
hurtighet
0
0.00
dressur
2.33
4.66
galopp
0
0.00
trav
2.33
4.66
hopp
0
0.00
Rase: Fransk traverAlder: 5 år
Dyreart: RidehestHøyde: 161 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 476 kg
Pelstype: Svart Født den: 17/09/2026
Oppdretter: barracuda

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 6880.71
utholdenhet1165.32  galopp661.68
hurtighet964.98  trav1443.95
dressur1535.84  hopp1108.93
BLUP:
-71.72
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: //
Stammor: w153
Fransk traver
43.8%
Hanoveraner
25.0%
Islandshest
15.6%
Nokotahest
12.5%
Quarter Horse
3.1%

Dyktighet

utholdenhet
1165.32
1165.32
hurtighet
964.984
964.984
dressur
1535.84
1535.84
galopp
661.681
661.681
trav
1443.95
1443.95
hopp
1108.93
1108.93
Hesten har 631 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +28, hurtighet: +28, dressur: +28, galopp: +28, trav: +28, sprang: +28

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8


Ridesenter

Navn:
Frem til:
24. november 2026
Boks:
boks 1* lin

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom