barracuda

Ansiennitet : 203 dager
Generell rangering : 512.
Reservere : 527 446 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fransk traver Fuks

w

11:00
Energi
74%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 9.32

utholdenhet
0
0.00
hurtighet
0
0.00
dressur
2.33
4.66
galopp
0
0.00
trav
2.33
4.66
hopp
0
0.00
Rase: Fransk traverAlder: 5 år
Dyreart: RidehestHøyde: 160 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 475 kg
Pelstype: Fuks Født den: 17/09/2026
Oppdretter: barracuda

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 7137.35
utholdenhet1185.94  galopp753.62
hurtighet1009.26  trav1423.74
dressur1592.23  hopp1172.55
BLUP:
-71.72
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: //
Stammor: w146
Fransk traver
37.5%
Hanoveraner
28.1%
Islandshest
15.6%
Nokotahest
12.5%
Quarter Horse
6.3%

Dyktighet

utholdenhet
1185.94
1185.94
hurtighet
1009.26
1009.26
dressur
1592.23
1592.23
1592.23
galopp
753.629
753.629
trav
1423.74
1423.74
hopp
1172.55
1172.55
Merren har 657 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +28, hurtighet: +28, dressur: +28, galopp: +28, trav: +28, sprang: +28

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8


Ridesenter

Navn:
Frem til:
24. november 2026
Boks:
boks 1* lin

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom