Whistle

Ansiennitet : 41 dager
Generell rangering : 573.
Reservere : 282 967 equus
Tidligere eiere

Geit

compagnonchevre
Ridehest Trakehner Palomino
16:00
Energi
30%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 9915.88

utholdenhet
914.4
1828.80
hurtighet
509.17
1018.34
dressur
838.6995
1677.40
galopp
1276.8315
2553.66
trav
424.865
849.73
hopp
993.975
1987.95
Rase: TrakehnerAlder: 1 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 167 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 379 kg
Pelstype: Palomino Født den: 07/09/2026
Oppdretter: Whistle

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 1778.00
utholdenhet330.00  galopp457.30
hurtighet182.96  trav152.37
dressur299.77  hopp355.60
BLUP:
-92.44
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Ouranos
Stammor: Gaia
Trakehner
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
330
330
hurtighet
182.96
dressur
299.77
299.77
galopp
457.3
457.3
trav
152.37
hopp
355.6
355.6
Hesten har 121 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +36, hurtighet: +36, dressur: +36, galopp: +36, trav: +36, sprang: +36

compagnonchevreGeit

dressur: +2


Ridesenter

Navn:
Frem til:
22. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

pictoalertHesten min kan trene fra 2 år.
Han er bare 1 år 10 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertHesten min kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 1 år 10 måneder år gammel!

Informasjon