motte

Ansiennitet : 421 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 102 984 equus
Tidligere eiere
Føll Nokotahest Skimlet
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 2432.69

utholdenhet
201.584
403.17
hurtighet
145.457
290.91
dressur
283.712
567.42
galopp
101.2355
202.47
trav
279.4155
558.83
hopp
204.9405
409.88
Rase: NokotahestAlder: 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 115 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 150 kg
Pelstype: Skimlet Født den: 23/09/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 17492.81
utholdenhet2899.08  galopp1455.91
hurtighet2091.88  trav4018.41
dressur4080.19  hopp2947.34
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: 20 23051.09 Hirundinidae
Stammor: S5 sucher
Nokotahest
47.7%
Tennessee Walker
28.2%
Shetlandsponni
13.2%
Marwari
6.7%
Fullblodshest
4.2%

Dyktighet

utholdenhet
2899.08
2899.08
2899.08
hurtighet
2091.88
2091.88
2091.88
dressur
4080.19
4080.19
4080.19
4080.19
galopp
1455.91
1455.91
trav
4018.41
4018.41
4018.41
4018.41
hopp
2947.34
2947.34
2947.34
Hesten har 1692 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

H er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

pictoalertH kan trene fra 2 år.
Han er bare 6 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertH kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 6 måneder år gammel!

Informasjon