motte

Ansiennitet : 421 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 102 984 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Brun
14:45
Energi
25%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 1768.05

utholdenhet
170.222
340.44
hurtighet
127.9655
255.93
dressur
167.663
335.33
galopp
71.3335
142.67
trav
227.2525
454.50
hopp
119.5895
239.18
Rase: NokotahestAlder: 1 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 143 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 278 kg
Pelstype: Brun Født den: 28/09/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 18592.79
utholdenhet3121.73  galopp1771.28
hurtighet2342.19  trav4173.80
dressur4197.22  hopp2986.55
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: 20 23051.09 Hirundinidae
Stammor: SZE sucher
Nokotahest
37.5%
Tennessee Walker
37.5%
Fullblodshest
12.5%
Shetlandsponni
12.5%

Dyktighet

utholdenhet
3121.73
3121.73
3121.73
3121.73
hurtighet
2342.2
2342.2
2342.2
dressur
4197.23
4197.23
4197.23
4197.23
galopp
1771.28
1771.28
1771.28
trav
4173.8
4173.8
4173.8
4173.8
hopp
2986.55
2986.55
2986.55
Merren har 1803 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30


Ridesenter

Frem til:
30. november 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

pictoalertS164 kan trene fra 2 år.
Hun er bare 1 år 6 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertS164 kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 1 år 6 måneder år gammel!

Informasjon