PrinsesseIngrid

Ansiennitet : 66 dager
Generell rangering : 778.
Reservere : 512 444 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Skimlet
10:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 133.22

utholdenhet
3.6
7.20
hurtighet
3.6
7.20
dressur
25.795
51.59
galopp
9.4455
18.89
trav
3.6
7.20
hopp
20.569
41.14
Rase: NokotahestAlder: 1 år 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 144 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 295 kg
Pelstype: Skimlet Født den: 11/09/2026
Oppdretter: PrinsesseIngrid

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 16823.55
utholdenhet2398.27  galopp1126.56
hurtighet1933.89  trav3816.99
dressur4277.52  hopp3270.32
BLUP:
-94.18
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Tulip principissa
Stammor: Jenny HereWeGoAgain
Nokotahest
76.6%
Fullblodshest
12.5%
Tennessee Walker
10.9%

Dyktighet

utholdenhet
2398.27
2398.27
2398.27
hurtighet
1933.89
1933.89
1933.89
dressur
4277.52
4277.52
4277.52
4277.52
galopp
1126.56
1126.56
trav
3816.99
3816.99
3816.99
3816.99
hopp
3270.32
3270.32
3270.32
3270.32
Merren har 1625 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +32, hurtighet: +32, dressur: +32, galopp: +32, trav: +32, sprang: +32


Ridesenter

Navn:
Frem til:
7. november 2026
Boks:
boks 1* lin

Trening

pictoalertSandy kan trene fra 2 år.
Hun er bare 1 år 8 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertSandy kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 1 år 8 måneder år gammel!

Informasjon