silvr

Ansiennitet : 4456 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 44 596 931 equus
Tidligere eiere
Ponni Welsh Leverfuks
14:45
Energi
31%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 6015.85

utholdenhet
415.661
831.32
hurtighet
514.702
1029.40
dressur
648.2865
1296.57
galopp
903.7765
1807.55
trav
134.188
268.38
hopp
391.31
782.62
Rase: WelshAlder: 2 år 4 måneder
Dyreart: PonniHøyde: 133 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 334 kg
Pelstype: Leverfuks Født den: 11/09/2026
Oppdretter: silvr

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 23800.49
utholdenhet4019.93  galopp6280.58
hurtighet4977.78  trav1297.76
dressur4505.12  hopp2719.32
BLUP:
-88.85
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4019.93
4019.93
4019.93
4019.93
hurtighet
4977.78
4977.78
4977.78
4977.78
4977.78
dressur
4505.12
4505.12
4505.12
4505.12
galopp
6280.58
6280.58
6280.58
6280.58
6280.58
6280.58
trav
1297.76
1297.76
hopp
2719.32
2719.32
2719.32
Hesten har 2322 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +24, hurtighet: +24, dressur: +24, galopp: +24, trav: +24, sprang: +24


Ridesenter

Navn:
Frem til:
20. november 2026
Boks:
boks 1* halm

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

pictoalertc kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 2 år 4 måneder år gammel!

Informasjon