Donna

Ansiennitet : 1811 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 477 equus
Tidligere eiere
Føll Mustang Cremello
08:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 0.00

utholdenhet
0
0.00
hurtighet
0
0.00
dressur
0
0.00
galopp
0
0.00
trav
0
0.00
hopp
0
0.00
Rase: MustangAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 93 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 93 kg
Pelstype: Cremello Født den: 13/09/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 9976.09
utholdenhet2007.35  galopp1927.70
hurtighet2588.61  trav563.81
dressur1526.56  hopp1362.05
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: F62,5 The Family Jewels
Stammor: Test best 28 The Family Jewels
Mustang
56.3%
Arabisk Hest
43.8%

Dyktighet

utholdenhet
2007.35
2007.35
2007.35
hurtighet
2588.61
2588.61
2588.61
dressur
1526.56
1526.56
galopp
1927.7
1927.7
1927.7
trav
563.819
563.819
hopp
1362.05
1362.05
Merren har 940 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Linfarget fuks
S er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertS kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertS kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon