Alva

Ansiennitet : 2336 dager
Generell rangering : 40.
Reservere : 4 841 403 equus
Tidligere eiere
Føll Akhal-Teke Rødbrun
09:00
Energi
85%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7803.17

utholdenhet
1032.468
2064.94
hurtighet
658.8085
1317.62
dressur
814.8005
1629.60
galopp
446.146
892.29
trav
212.71
425.42
hopp
736.6495
1473.30
Rase: Akhal-TekeAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 88 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 88 kg
Pelstype: Rødbrun Født den: 13/09/2026
Oppdretter: Alva

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 25626.16
utholdenhet6781.40  galopp2930.35
hurtighet4327.14  trav1397.11
dressur5351.73  hopp4838.42
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
6781.4
6781.4
6781.4
6781.4
6781.4
6781.4
hurtighet
4327.15
4327.15
4327.15
4327.15
dressur
5351.73
5351.73
5351.73
5351.73
5351.73
galopp
2930.35
2930.35
2930.35
trav
1397.11
1397.11
hopp
4838.42
4838.42
4838.42
4838.42
4838.42
Merren har 2506 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Blakk
f er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertf kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertf kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon