Lukas

Ansiennitet : 4671 dager
Generell rangering : 6.
Reservere : 319 071 equus
Tidligere eiere
Føll Lusitano Brun
09:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 2642.96

utholdenhet
157.5525
315.11
hurtighet
144.1605
288.32
dressur
335.5115
671.02
galopp
235.722
471.44
trav
277.738
555.48
hopp
170.7965
341.59
Rase: LusitanoAlder: 1 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 153 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 282 kg
Pelstype: Brun Født den: 14/09/2026
Oppdretter: Lukas

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 21445.64
utholdenhet2556.84  galopp3825.41
hurtighet2339.51  trav4507.27
dressur5444.84  hopp2771.77
BLUP:
-96.11
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2556.84
2556.84
2556.84
hurtighet
2339.51
2339.51
2339.51
dressur
5444.84
5444.84
5444.84
5444.84
5444.84
galopp
3825.41
3825.41
3825.41
3825.41
trav
4507.27
4507.27
4507.27
4507.27
hopp
2771.77
2771.77
2771.77
Merren har 2087 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +7, hurtighet: +7, dressur: +7, galopp: +7, trav: +7, sprang: +7


Ridesenter

Navn:
Frem til:
24. oktober 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
gulrot

Trening

pictoalertF3 kan trene fra 2 år.
Hun er bare 1 år 4 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF3 kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 1 år 4 måneder år gammel!

Informasjon