Hawk

Ansiennitet : 3098 dager
Generell rangering : 52.
Reservere : 11 878 683 equus
Tidligere eiere
Føll Lipizzaner Svart
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 3874.42

utholdenhet
305.9335
611.87
hurtighet
449.369
898.74
dressur
515.706
1031.41
galopp
343.1695
686.34
trav
218.847
437.69
hopp
104.184
208.37
Rase: LipizzanerAlder: 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 102 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 112 kg
Pelstype: Svart Født den: 15/09/2026
Oppdretter: Hawk

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 19010.88
utholdenhet3002.29  galopp3367.71
hurtighet4409.89  trav2147.66
dressur5060.89  hopp1022.42
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3002.29
3002.29
3002.29
hurtighet
4409.9
4409.9
4409.9
4409.9
dressur
5060.9
5060.9
5060.9
5060.9
5060.9
galopp
3367.71
3367.71
3367.71
3367.71
trav
2147.66
2147.66
2147.66
hopp
1022.42
1022.42
Hesten har 1844 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Rødbrun
Молодой 19010.88 er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertМолодой 19010.88 kan trene fra 2 år.
Han er bare 2 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertМолодой 19010.88 kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 2 måneder år gammel!

Informasjon