Shawbo

Ansiennitet : 2939 dager
Generell rangering : 115.
Reservere : 19 687 620 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Rødbrun
12:30
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 20729.98

utholdenhet
1174.627
2349.25
hurtighet
2194.71
4389.42
dressur
1945.7305
3891.46
galopp
2758.5955
5517.19
trav
566.2795
1132.56
hopp
1725.0465
3450.09
Rase: FullblodshestAlder: 26 år 1 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 162 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 476 kg
Pelstype: Rødbrun Født den: 15/09/2026
Oppdretter: Shawbo Gevinst: 2 265 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0014
Travløp 05114
Terreng 01521
Sprangridning 0002
Dressur 0002
Genetisk potensial Totalt: 15746.58
utholdenhet1794.04  galopp4170.71
hurtighet3305.79  trav860.92
dressur2976.81  hopp2638.31
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1794.04
1794.04
1794.04
hurtighet
3305.79
3305.79
3305.79
3305.79
dressur
2976.81
2976.81
2976.81
galopp
4170.71
4170.71
4170.71
4170.71
trav
860.924
860.924
hopp
2638.31
2638.31
2638.31
Merren har 1518 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet2xvioletblanc2** Ørehette

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bande2xviolet2** Bandasjer

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2


Ridesenter

Narita Top Road er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Neste bedekning: 26 år 11 måneder
reproductionBedekninger: 1
arbreStamtre
chevalAvkom