motte

Ansiennitet : 421 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 102 988 equus
Tidligere eiere
Føll Nokotahest Brun
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 383.64

utholdenhet
33.95
67.90
hurtighet
22.126
44.25
dressur
43.845
87.69
galopp
15.747
31.49
trav
45.9635
91.93
hopp
30.19
60.38
Rase: NokotahestAlder: 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 112 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 146 kg
Pelstype: Brun Født den: 29/09/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 20942.99
utholdenhet3706.65  galopp1719.26
hurtighet2415.71  trav5018.27
dressur4786.96  hopp3296.13
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: 20 23051.09 Hirundinidae
Stammor: S103 sucher
Nokotahest
44.1%
Tennessee Walker
44.1%
Islandshest
6.8%
Shetlandsponni
3.3%
Marwari
1.7%

Dyktighet

utholdenhet
3706.65
3706.65
3706.65
3706.65
hurtighet
2415.72
2415.72
2415.72
dressur
4786.96
4786.96
4786.96
4786.96
4786.96
galopp
1719.26
1719.26
1719.26
trav
5018.27
5018.27
5018.27
5018.27
5018.27
hopp
3296.13
3296.13
3296.13
3296.13
Hesten har 2036 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

H er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

pictoalertH kan trene fra 2 år.
Han er bare 6 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertH kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 6 måneder år gammel!

Informasjon