silvr

Ansiennitet : 4461 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 39 707 533 equus
Tidligere eiere

Ildhai

compagnonsharksidhe5
12:15
Energi
1%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 32954.36

utholdenhet
2768.347
5536.69
hurtighet
3470.5305
6941.06
dressur
3098.113
6196.23
galopp
4681.8175
9363.64
trav
584.5395
1169.08
hopp
1873.833
3747.67
Rase: WelshAlder: 26 år 3 måneder
Dyreart: Pegasus-ponniHøyde: 130 cm
Kjønn: vallakVekt: 387 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 16/09/2026
Oppdretter: Donna Gevinst: 22 682 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0247
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0621
Western pleasure 01400
droite
Genetisk potensial Totalt: 24930.58
utholdenhet4212.42  galopp6583.58
hurtighet5212.14  trav1358.49
dressur4715.10  hopp2848.83
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4212.42
4212.42
4212.42
4212.42
hurtighet
5212.15
5212.15
5212.15
5212.15
5212.15
dressur
4715.11
4715.11
4715.11
4715.11
4715.11
galopp
6583.58
6583.58
6583.58
6583.58
6583.58
6583.58
trav
1358.49
1358.49
hopp
2848.83
2848.83
2848.83
Hesten har 2436 ferdighetsstjerner.

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

sangmedusePegasus

utholdenhet: +3, hurtighet: +4, dressur: +4

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

maleVallak

utholdenhet: +8, hurtighet: +8, dressur: +4

clochesKopper

hurtighet: +6, dressur: +6, sprang: +6

eperonsSporer

utholdenhet: +9, hurtighet: +9, dressur: +9, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

falabellaFalabella

hurtighet: +8, dressur: +7, galopp: +9

longeLonge

dressur: +12, galopp: +10, trav: +10

cramponsBrodder

galopp: +12

sceauapocalypseDommedagsseglet

utholdenhet: +11, hurtighet: +11, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11

sceauapocalypseKrig

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapisknightRidders salunderlag

utholdenhet: +10, hurtighet: +10, dressur: +10, galopp: +10, trav: +10, sprang: +10

bonnetknightRidders ørehette

utholdenhet: +10, hurtighet: +10, dressur: +10, galopp: +10, trav: +10, sprang: +10

bandeknightRidders bandasjer

utholdenhet: +10, hurtighet: +10, dressur: +10, galopp: +10, trav: +10, sprang: +10

selleknightRidders sal

utholdenhet: +10, hurtighet: +10, dressur: +10, galopp: +10, trav: +10, sprang: +10

brideknightRidders hodelag

utholdenhet: +10, hurtighet: +10, dressur: +10, galopp: +10, trav: +10, sprang: +10

heracleshorseshoesgalopHerakles' hestesko Galoppløp

hurtighet: +10, dressur: +6, galopp: +14

compagnonsharksidhe5Ildhai

galopp: +13

packknightRidderpakke

utholdenhet: +10, hurtighet: +10, dressur: +10, galopp: +10, trav: +10, sprang: +10


Grand Prix

oktober 2026
coupewestern6 coupeclassique6 coupewestern7 coupewestern7
september 2026
coupewestern1 coupeclassique2 coupewestern4 coupeclassique7

Ridesenter

pøbel er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

pøbel er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
pøbel er en vallak og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom