Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 477 equus
Tidligere eiere
Føll Welsh Blakk
08:30
Energi
94%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7680.34

utholdenhet
648.801
1297.60
hurtighet
802.8135
1605.63
dressur
726.32
1452.64
galopp
1014.157
2028.31
trav
209.2395
418.48
hopp
438.84
877.68
Rase: WelshAlder: 4 måneder
Dyreart: PonniHøyde: 98 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 118 kg
Pelstype: Blakk Født den: 16/09/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 24928.08
utholdenhet4211.63  galopp6583.30
hurtighet5211.38  trav1358.26
dressur4714.83  hopp2848.68
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4211.63
4211.63
4211.63
4211.63
hurtighet
5211.38
5211.38
5211.38
5211.38
5211.38
dressur
4714.83
4714.83
4714.83
4714.83
4714.83
galopp
6583.3
6583.3
6583.3
6583.3
6583.3
6583.3
trav
1358.26
1358.26
hopp
2848.68
2848.68
2848.68
Hesten har 2436 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ponni Blakk
7680 er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalert7680 kan trene fra 2 år.
Han er bare 4 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalert7680 kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 4 måneder år gammel!

Informasjon