Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 477 equus
Tidligere eiere
Føll Mustang Fuks
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 3802.75

utholdenhet
390.7965
781.59
hurtighet
509.991
1019.98
dressur
289.341
578.68
galopp
358.7425
717.49
trav
104.982
209.96
hopp
247.522
495.04
Rase: MustangAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 86 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 86 kg
Pelstype: Fuks Født den: 17/09/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 12366.67
utholdenhet2541.77  galopp2333.29
hurtighet3317.01  trav682.81
dressur1881.89  hopp1609.90
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2541.77
2541.77
2541.77
hurtighet
3317.01
3317.01
3317.01
3317.01
dressur
1881.89
1881.89
1881.89
galopp
2333.29
2333.29
2333.29
trav
682.81
682.81
hopp
1609.9
1609.9
1609.9
Merren har 1180 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Svart
F2 er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertF2 kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF2 kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon