Alva

Ansiennitet : 2336 dager
Generell rangering : 40.
Reservere : 4 840 572 equus
Tidligere eiere
Føll Selle Français Skimlet
09:00
Energi
85%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5197.21

utholdenhet
337.229
674.46
hurtighet
600.268
1200.54
dressur
480.945
961.89
galopp
270.4005
540.80
trav
233.3695
466.74
hopp
676.3945
1352.79
Rase: Selle FrançaisAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 90 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 90 kg
Pelstype: Skimlet Født den: 18/09/2026
Oppdretter: Alva

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 25377.01
utholdenhet3293.25  galopp2640.63
hurtighet5861.99  trav2279.00
dressur4696.72  hopp6605.41
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: c 373.57 past & present
Stammor: f 369.66 past & present
Selle Français
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
3293.25
3293.25
3293.25
3293.25
hurtighet
5861.99
5861.99
5861.99
5861.99
5861.99
dressur
4696.73
4696.73
4696.73
4696.73
4696.73
galopp
2640.63
2640.63
2640.63
trav
2279
2279
2279
hopp
6605.41
6605.41
6605.41
6605.41
6605.41
6605.41
Hesten har 2481 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Brun
c er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertc kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertc kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon