Tom Redl

Ansiennitet : 1599 dager
Generell rangering : 88.
Reservere : 977 834 equus
Tidligere eiere
Ridehest Lusitano Lys grå
10:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
87%

Ferdigheter

Totalt: 18238.67

utholdenhet
420.113
840.23
hurtighet
384.2635
768.53
dressur
3105.62
6211.24
galopp
2182.3615
4364.72
trav
2571.3275
5142.65
hopp
455.6505
911.30
Rase: LusitanoAlder: 12 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 160 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 467 kg
Pelstype: Lys grå Født den: 19/09/2026
Oppdretter: Tom Redl Gevinst: 1 389 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 01045
Genetisk potensial Totalt: 21766.06
utholdenhet2595.53  galopp3884.17
hurtighet2374.05  trav4573.14
dressur5524.08  hopp2815.09
BLUP:
60.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2595.53
2595.53
2595.53
hurtighet
2374.05
2374.05
2374.05
dressur
5524.08
5524.08
5524.08
5524.08
5524.08
galopp
3884.17
3884.17
3884.17
3884.17
trav
4573.14
4573.14
4573.14
4573.14
hopp
2815.09
2815.09
2815.09
Merren har 2120 ferdighetsstjerner.

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

коба 21766.06 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

коба 21766.06 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 13 år 8 måneder
reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom