Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 477 equus
Tidligere eiere
Føll Mustang Fuks
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 3183.61

utholdenhet
328.6155
657.23
hurtighet
432.219
864.44
dressur
242.6275
485.25
galopp
296.2035
592.41
trav
88.3805
176.76
hopp
203.757
407.51
Rase: MustangAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 87 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 87 kg
Pelstype: Fuks Født den: 19/09/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 15760.42
utholdenhet3253.62  galopp2932.71
hurtighet4279.39  trav875.05
dressur2402.25  hopp2017.39
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3253.62
3253.62
3253.62
3253.62
hurtighet
4279.4
4279.4
4279.4
4279.4
dressur
2402.25
2402.25
2402.25
galopp
2932.71
2932.71
2932.71
trav
875.053
875.053
hopp
2017.39
2017.39
2017.39
Hesten har 1519 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Brun
C er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertC kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertC kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon