Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 477 equus
Tidligere eiere
Føll Mustang Rødbrun
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 3244.33

utholdenhet
335.005
670.01
hurtighet
440.1825
880.37
dressur
247.1115
494.22
galopp
302.3685
604.74
trav
90.0825
180.16
hopp
207.4135
414.83
Rase: MustangAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 86 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 86 kg
Pelstype: Rødbrun Født den: 19/09/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 15764.46
utholdenhet3255.63  galopp2938.47
hurtighet4277.77  trav875.43
dressur2401.46  hopp2015.68
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3255.63
3255.63
3255.63
3255.63
hurtighet
4277.77
4277.77
4277.77
4277.77
dressur
2401.47
2401.47
2401.47
galopp
2938.47
2938.47
2938.47
trav
875.437
875.437
hopp
2015.68
2015.68
2015.68
Merren har 1519 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Brun
F er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertF kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon