RinRee

Ansiennitet : 3645 dager
Generell rangering : 22.
Reservere : 23 610 471 equus
Tidligere eiere
Ponni Welsh Fuks
08:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
92%

Ferdigheter

Totalt: 25113.98

utholdenhet
1282.272
2564.54
hurtighet
3151.056
6302.11
dressur
2849.7755
5699.55
galopp
3987.084
7974.17
trav
417.096
834.19
hopp
869.7065
1739.41
Rase: WelshAlder: 10 år
Dyreart: PonniHøyde: 133 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 409 kg
Pelstype: Fuks Født den: 20/09/2026
Oppdretter: RinRee Gevinst: 1 609 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetisk potensial Totalt: 25012.39
utholdenhet4226.57  galopp6612.56
hurtighet5224.27  trav1363.65
dressur4723.97  hopp2861.37
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: /25006.90 Red Foxes
Stammor: F 01.47 Red Foxes
Welsh
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
4226.57
4226.57
4226.57
4226.57
hurtighet
5224.27
5224.27
5224.27
5224.27
5224.27
dressur
4723.97
4723.97
4723.97
4723.97
4723.97
galopp
6612.56
6612.56
6612.56
6612.56
6612.56
6612.56
trav
1363.65
1363.65
hopp
2861.37
2861.37
2861.37
Merren har 2445 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +14, hurtighet: +14, dressur: +14, galopp: +14, trav: +14, sprang: +14

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
19. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot 3*** westernsal 3*** western-hodelag 1* western-salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

//25012.39 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 10 år 10 måneder
reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom