Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 477 equus
Tidligere eiere
Føll Mustang Isabelle med flekkete teppe
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 3353.03

utholdenhet
345.924
691.85
hurtighet
457.069
914.14
dressur
255.4625
510.93
galopp
311.269
622.54
trav
92.81
185.62
hopp
213.982
427.96
Rase: MustangAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 87 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 87 kg
Pelstype: Isabelle med flekkete teppe Født den: 20/09/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 16484.93
utholdenhet3401.42  galopp3060.66
hurtighet4494.29  trav912.58
dressur2511.92  hopp2104.05
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3401.42
3401.42
3401.42
3401.42
hurtighet
4494.29
4494.29
4494.29
4494.29
dressur
2511.92
2511.92
2511.92
galopp
3060.66
3060.66
3060.66
trav
912.587
912.587
hopp
2104.05
2104.05
2104.05
Hesten har 1593 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Fuks med teppe
C er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertC kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertC kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon