Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 477 equus
Tidligere eiere
Føll Mustang Brun
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 3504.15

utholdenhet
361.943
723.89
hurtighet
478.2335
956.47
dressur
267.3455
534.69
galopp
324.977
649.95
trav
96.806
193.61
hopp
222.772
445.54
Rase: MustangAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 81 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 81 kg
Pelstype: Brun Født den: 21/09/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 17210.97
utholdenhet3555.43  galopp3192.31
hurtighet4697.78  trav950.94
dressur2626.18  hopp2188.33
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3555.43
3555.43
3555.43
3555.43
hurtighet
4697.78
4697.78
4697.78
4697.78
4697.78
dressur
2626.18
2626.18
2626.18
galopp
3192.31
3192.31
3192.31
3192.31
trav
950.941
950.941
hopp
2188.33
2188.33
2188.33
Merren har 1664 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Rødskimmel
F er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertF kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon