Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 477 equus
Tidligere eiere
Føll Mustang Brun
08:45
Energi
88%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 3594.14

utholdenhet
371.021
742.04
hurtighet
490.294
980.59
dressur
274.378
548.76
galopp
333.9165
667.83
trav
99.2665
198.53
hopp
228.1955
456.39
Rase: MustangAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 82 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 82 kg
Pelstype: Brun Født den: 21/09/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 17413.49
utholdenhet3595.17  galopp3235.62
hurtighet4750.91  trav961.88
dressur2658.70  hopp2211.19
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3595.17
3595.17
3595.17
3595.17
hurtighet
4750.91
4750.91
4750.91
4750.91
4750.91
dressur
2658.7
2658.7
2658.7
galopp
3235.62
3235.62
3235.62
3235.62
trav
961.887
961.887
hopp
2211.2
2211.2
2211.2
Hesten har 1685 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Rødbrun
C er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertC kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertC kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon