Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 477 equus
Tidligere eiere
Føll Mustang Fuks med teppe
08:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 3597.87

utholdenhet
370.459
740.92
hurtighet
490.816
981.63
dressur
275.485
550.97
galopp
334.7845
669.57
trav
99.126
198.25
hopp
228.2645
456.53
Rase: MustangAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 86 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 86 kg
Pelstype: Fuks med teppe Født den: 22/09/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 17516.40
utholdenhet3607.19  galopp3259.83
hurtighet4779.12  trav965.19
dressur2682.43  hopp2222.63
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3607.19
3607.19
3607.19
3607.19
hurtighet
4779.12
4779.12
4779.12
4779.12
4779.12
dressur
2682.43
2682.43
2682.43
galopp
3259.83
3259.83
3259.83
3259.83
trav
965.198
965.198
hopp
2222.63
2222.63
2222.63
Merren har 1694 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Cremello
F er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertF kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon