Lukas

Ansiennitet : 4670 dager
Generell rangering : 7.
Reservere : 296 920 equus
Tidligere eiere
Ridehest Lusitano Lys grå
10:00
Energi
58%
Helse
33%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 24196.24

utholdenhet
1452.503
2905.01
hurtighet
1101.48
2202.96
dressur
3149.2155
6298.43
galopp
2211.2955
4422.59
trav
2606.6085
5213.22
hopp
1577.0185
3154.04
Rase: LusitanoAlder: 29 år 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 161 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 467 kg
Pelstype: Lys grå Født den: 24/09/2026
Oppdretter: Lukas Gevinst: 817 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 02000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 22283.13
utholdenhet2657.94  galopp3977.78
hurtighet2434.50  trav4681.96
dressur5648.52  hopp2882.43
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2657.94
2657.94
2657.94
hurtighet
2434.5
2434.5
2434.5
dressur
5648.52
5648.52
5648.52
5648.52
5648.52
galopp
3977.78
3977.78
3977.78
3977.78
trav
4681.96
4681.96
4681.96
4681.96
4681.96
hopp
2882.43
2882.43
2882.43
Merren har 2171 ferdighetsstjerner.

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

F er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

F er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 30 år 6 måneder
reproductionBedekninger: 13
arbreStamtre
chevalAvkom