Lukas

Ansiennitet : 4670 dager
Generell rangering : 7.
Reservere : 296 920 equus
Tidligere eiere
Føll Akhal-Teke Leverfuks
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5236.96

utholdenhet
692.955
1385.91
hurtighet
442.146
884.29
dressur
546.862
1093.72
galopp
299.384
598.77
trav
142.729
285.46
hopp
494.4025
988.80
Rase: Akhal-TekeAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 84 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 84 kg
Pelstype: Leverfuks Født den: 24/09/2026
Oppdretter: Lukas

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 25721.77
utholdenhet6807.02  galopp2940.90
hurtighet4343.28  trav1402.05
dressur5371.92  hopp4856.60
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
6807.02
6807.02
6807.02
6807.02
6807.02
6807.02
hurtighet
4343.28
4343.28
4343.28
4343.28
dressur
5371.92
5371.92
5371.92
5371.92
5371.92
galopp
2940.9
2940.9
2940.9
trav
1402.05
1402.05
hopp
4856.6
4856.6
4856.6
4856.6
4856.6
Merren har 2516 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Leverfuks
F 721.77 er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertF 721.77 kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF 721.77 kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon