Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 931 equus
Tidligere eiere
Føll Mustang Leverfuks med flekket teppe
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 4383.26

utholdenhet
451.8935
903.79
hurtighet
591.249
1182.50
dressur
344.301
688.60
galopp
405.6405
811.28
trav
121.225
242.45
hopp
277.3235
554.65
Rase: MustangAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 88 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 88 kg
Pelstype: Leverfuks med flekket teppe Født den: 28/09/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 21360.94
utholdenhet4404.42  galopp3953.61
hurtighet5762.66  trav1181.53
dressur3355.76  hopp2702.96
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4404.42
4404.42
4404.42
4404.42
hurtighet
5762.66
5762.66
5762.66
5762.66
5762.66
dressur
3355.76
3355.76
3355.76
3355.76
galopp
3953.61
3953.61
3953.61
3953.61
trav
1181.53
1181.53
hopp
2702.96
2702.96
2702.96
Merren har 2080 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Skimlet
F360 er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertF360 kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF360 kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon