lamisie

Ansiennitet : 2126 dager
Generell rangering : 58.
Reservere : 18 844 081 equus
Tidligere eiere

Boto-piñata

compagnonpinataboto
10:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
82%

Ferdigheter

Totalt: 27022.19

utholdenhet
1021.5335
2043.07
hurtighet
3443.1445
6886.29
dressur
3115.0215
6230.04
galopp
4481.399
8962.80
trav
369.4965
738.99
hopp
1080.498
2161.00
Rase: FullblodshestAlder: 16 år 6 måneder
Dyreart: RidepegasusHøyde: 167 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 485 kg
Pelstype: Epleskimmel Født den: 28/09/2026
Oppdretter: lamisie Gevinst: 1 260 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0001
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetisk potensial Totalt: 25251.39
utholdenhet2887.06  galopp6680.66
hurtighet5272.42  trav1375.85
dressur4769.24  hopp4266.16
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2887.06
2887.06
2887.06
hurtighet
5272.42
5272.42
5272.42
5272.42
5272.42
dressur
4769.24
4769.24
4769.24
4769.24
4769.24
galopp
6680.66
6680.66
6680.66
6680.66
6680.66
6680.66
trav
1375.85
1375.85
hopp
4266.16
4266.16
4266.16
4266.16
Merren har 2468 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +17, hurtighet: +17, dressur: +17, galopp: +17, trav: +17, sprang: +17

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

sangmedusePegasus

utholdenhet: +3, hurtighet: +4, dressur: +4

pommeorGyllent eple

utholdenhet: +11, hurtighet: +11, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

clochesKopper

hurtighet: +6, dressur: +6, sprang: +6

eperonsSporer

utholdenhet: +9, hurtighet: +9, dressur: +9, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

longeLonge

dressur: +12, galopp: +10, trav: +10

cramponsBrodder

galopp: +12

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

heracleshorseshoesgalopHerakles' hestesko Galoppløp

hurtighet: +10, dressur: +6, galopp: +14

compagnonpinatabotoBoto-piñata

galopp: +3


Ridesenter

Frem til:
27. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

251.39f er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 17 år 4 måneder
reproductionBedekninger: 4
arbreStamtre
chevalAvkom