Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 931 equus
Tidligere eiere
Føll Selle Français Linfarget fuks
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5154.09

utholdenhet
334.4145
668.83
hurtighet
595.2855
1190.57
dressur
477.1025
954.21
galopp
268.1505
536.30
trav
231.438
462.88
hopp
670.655
1341.31
Rase: Selle FrançaisAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 91 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 91 kg
Pelstype: Linfarget fuks Født den: 01/10/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 25414.65
utholdenhet3297.97  galopp2644.48
hurtighet5870.67  trav2282.42
dressur4705.14  hopp6613.95
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3297.97
3297.97
3297.97
3297.97
hurtighet
5870.67
5870.67
5870.67
5870.67
5870.67
dressur
4705.15
4705.15
4705.15
4705.15
4705.15
galopp
2644.48
2644.48
2644.48
trav
2282.43
2282.43
2282.43
hopp
6613.95
6613.95
6613.95
6613.95
6613.95
6613.95
Hesten har 2485 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Svart fuks
x er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertx kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertx kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon