Lukas

Ansiennitet : 4670 dager
Generell rangering : 7.
Reservere : 301 789 equus
Tidligere eiere
Føll Lusitano Lys grå
09:00
Energi
99%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 2795.63

utholdenhet
166.821
333.64
hurtighet
152.856
305.71
dressur
354.375
708.75
galopp
249.481
498.96
trav
293.5405
587.08
hopp
180.742
361.48
Rase: LusitanoAlder: 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 136 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 191 kg
Pelstype: Lys grå Født den: 01/10/2026
Oppdretter: Lukas

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 22468.95
utholdenhet2681.54  galopp4010.24
hurtighet2457.06  trav4718.47
dressur5696.34  hopp2905.30
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2681.54
2681.54
2681.54
hurtighet
2457.06
2457.06
2457.06
dressur
5696.34
5696.34
5696.34
5696.34
5696.34
galopp
4010.24
4010.24
4010.24
4010.24
trav
4718.47
4718.47
4718.47
4718.47
4718.47
hopp
2905.3
2905.3
2905.3
Merren har 2190 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +7, hurtighet: +7, dressur: +7, galopp: +7, trav: +7, sprang: +7


Ridesenter

Navn:
Frem til:
3. desember 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
gulrot

Trening

pictoalertF 468.95 kan trene fra 2 år.
Hun er bare 8 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF 468.95 kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 8 måneder år gammel!

Informasjon