Lukas

Ansiennitet : 4670 dager
Generell rangering : 7.
Reservere : 301 789 equus
Tidligere eiere
Føll Lusitano Brun
09:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 2732.37

utholdenhet
163.0105
326.02
hurtighet
149.4065
298.81
dressur
346.3125
692.62
galopp
243.847
487.69
trav
286.9305
573.86
hopp
176.6775
353.36
Rase: LusitanoAlder: 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 136 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 191 kg
Pelstype: Brun Født den: 01/10/2026
Oppdretter: Lukas

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 22499.73
utholdenhet2684.62  galopp4015.92
hurtighet2460.58  trav4725.47
dressur5703.43  hopp2909.71
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2684.62
2684.62
2684.62
hurtighet
2460.58
2460.58
2460.58
dressur
5703.43
5703.43
5703.43
5703.43
5703.43
galopp
4015.92
4015.92
4015.92
4015.92
trav
4725.47
4725.47
4725.47
4725.47
4725.47
hopp
2909.71
2909.71
2909.71
Merren har 2193 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +7, hurtighet: +7, dressur: +7, galopp: +7, trav: +7, sprang: +7


Ridesenter

Navn:
Frem til:
3. desember 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
gulrot

Trening

pictoalertF 499.73 kan trene fra 2 år.
Hun er bare 8 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF 499.73 kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 8 måneder år gammel!

Informasjon