Lukas

Ansiennitet : 4670 dager
Generell rangering : 7.
Reservere : 301 789 equus
Tidligere eiere
Føll Lusitano Lys grå
09:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 2762.66

utholdenhet
164.7545
329.51
hurtighet
151.0455
302.09
dressur
350.263
700.53
galopp
246.582
493.16
trav
290.0625
580.12
hopp
178.622
357.24
Rase: LusitanoAlder: 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 125 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 164 kg
Pelstype: Lys grå Født den: 02/10/2026
Oppdretter: Lukas

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 22511.88
utholdenhet2685.05  galopp4018.61
hurtighet2461.63  trav4727.22
dressur5708.32  hopp2911.05
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2685.05
2685.05
2685.05
hurtighet
2461.63
2461.63
2461.63
dressur
5708.32
5708.32
5708.32
5708.32
5708.32
galopp
4018.61
4018.61
4018.61
4018.61
trav
4727.22
4727.22
4727.22
4727.22
4727.22
hopp
2911.05
2911.05
2911.05
Hesten har 2194 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +7, hurtighet: +7, dressur: +7, galopp: +7, trav: +7, sprang: +7


Ridesenter

Navn:
Frem til:
6. desember 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
gulrot

Trening

pictoalertC 511.88 kan trene fra 2 år.
Han er bare 6 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertC 511.88 kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 6 måneder år gammel!

Informasjon