motte

Ansiennitet : 421 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 94 781 equus
Tidligere eiere
Føll Nokotahest Brun
09:00
Energi
99%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 483.78

utholdenhet
42.357
84.71
hurtighet
28.1125
56.23
dressur
55.488
110.98
galopp
19.061
38.12
trav
58.5625
117.12
hopp
38.308
76.62
Rase: NokotahestAlder: 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 93 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 102 kg
Pelstype: Brun Født den: 14/10/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 21642.60
utholdenhet3789.80  galopp1705.44
hurtighet2515.32  trav5239.78
dressur4964.71  hopp3427.55
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: 20 23051.09 Hirundinidae
Stammor: S123 sucher
Nokotahest
46.9%
Tennessee Walker
46.9%
Islandshest
3.1%
Selle Français
1.6%
Shetlandsponni
1.6%

Dyktighet

utholdenhet
3789.8
3789.8
3789.8
3789.8
hurtighet
2515.32
2515.32
2515.32
dressur
4964.71
4964.71
4964.71
4964.71
4964.71
galopp
1705.44
1705.44
1705.44
trav
5239.78
5239.78
5239.78
5239.78
5239.78
hopp
3427.55
3427.55
3427.55
3427.55
Hesten har 2106 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Brun overo
h er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalerth kan trene fra 2 år.
Han er bare 2 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalerth kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 2 måneder år gammel!

Informasjon