Lukas

Ansiennitet : 4670 dager
Generell rangering : 7.
Reservere : 300 670 equus
Tidligere eiere
Føll Akhal-Teke Linfarget fuks
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7982.03

utholdenhet
1056.1345
2112.27
hurtighet
673.9285
1347.86
dressur
833.529
1667.06
galopp
456.312
912.62
trav
217.5455
435.09
hopp
753.5665
1507.13
Rase: Akhal-TekeAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 95 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 95 kg
Pelstype: Linfarget fuks Født den: 04/10/2026
Oppdretter: Lukas

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 25756.80
utholdenhet6815.97  galopp2944.90
hurtighet4349.33  trav1403.97
dressur5379.34  hopp4863.29
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
6815.97
6815.97
6815.97
6815.97
6815.97
6815.97
hurtighet
4349.33
4349.33
4349.33
4349.33
dressur
5379.34
5379.34
5379.34
5379.34
5379.34
galopp
2944.9
2944.9
2944.9
trav
1403.97
1403.97
hopp
4863.29
4863.29
4863.29
4863.29
4863.29
Hesten har 2518 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Svart fuks
C 756.80 er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertC 756.80 kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertC 756.80 kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon