Lukas

Ansiennitet : 4670 dager
Generell rangering : 7.
Reservere : 295 766 equus
Tidligere eiere
Føll Akhal-Teke Epleskimmel
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7899.16

utholdenhet
1045.2045
2090.41
hurtighet
666.9155
1333.83
dressur
824.886
1649.77
galopp
451.5705
903.14
trav
215.287
430.57
hopp
745.7145
1491.43
Rase: Akhal-TekeAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 86 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 86 kg
Pelstype: Epleskimmel Født den: 04/10/2026
Oppdretter: Lukas

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 25763.72
utholdenhet6818.03  galopp2945.67
hurtighet4350.39  trav1404.35
dressur5380.86  hopp4864.41
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: mjau Melαncholч Pαrαdıse
Stammor: F Melαncholч Pαrαdıse
Akhal-Teke
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
6818.03
6818.03
6818.03
6818.03
6818.03
6818.03
hurtighet
4350.4
4350.4
4350.4
4350.4
dressur
5380.86
5380.86
5380.86
5380.86
5380.86
galopp
2945.67
2945.67
2945.67
trav
1404.35
1404.35
hopp
4864.41
4864.41
4864.41
4864.41
4864.41
Merren har 2520 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Blakk
F er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertF kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon