Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 425 equus
Tidligere eiere
Føll Fransk traver Leverfuks
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5194.33

utholdenhet
438.5335
877.07
hurtighet
542.603
1085.21
dressur
490.338
980.68
galopp
141.4795
282.96
trav
687.109
1374.22
hopp
297.103
594.21
Rase: Fransk traverAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 102 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 102 kg
Pelstype: Leverfuks Født den: 05/10/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 25215.21
utholdenhet4257.60  galopp1373.59
hurtighet5267.99  trav6670.96
dressur4760.56  hopp2884.50
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4257.61
4257.61
4257.61
4257.61
hurtighet
5267.99
5267.99
5267.99
5267.99
5267.99
dressur
4760.56
4760.56
4760.56
4760.56
4760.56
galopp
1373.59
1373.59
trav
6670.96
6670.96
6670.96
6670.96
6670.96
6670.96
hopp
2884.5
2884.5
2884.5
Hesten har 2465 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Svart fuks
X er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertX kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertX kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon