Stine-Aurora

Ansiennitet : 764 dager
Generell rangering : 61.
Reservere : 3 568 526 equus
Tidligere eiere
Ridehest Tennessee Walker Rødbrun
24:00
Energi
39%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 13817.45

utholdenhet
1513.0065
3026.01
hurtighet
785.2135
1570.43
dressur
1373.102
2746.20
galopp
659.8785
1319.76
trav
1863.6675
3727.34
hopp
713.8575
1427.71
Rase: Tennessee WalkerAlder: 13 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 160 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 435 kg
Pelstype: Rødbrun Født den: 06/10/2026
Oppdretter: Donna Gevinst: 1 748 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0011
Trail class 0600
Reining 01800
Western pleasure 0211
Genetisk potensial Totalt: 11701.76
utholdenhet2510.17  galopp1107.40
hurtighet1415.82  trav3092.09
dressur2278.63  hopp1297.64
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2510.18
2510.18
2510.18
hurtighet
1415.82
1415.82
dressur
2278.63
2278.63
2278.63
galopp
1107.4
1107.4
trav
3092.09
3092.09
3092.09
3092.09
hopp
1297.64
1297.64
Merren har 1113 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +38, hurtighet: +38, dressur: +38, galopp: +38, trav: +38, sprang: +38

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

falabellaFalabella

dressur: +9, trav: +8, sprang: +7

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
17. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

the first contestant er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 14 år
reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom