oda123

Ansiennitet : 3431 dager
Generell rangering : 5.
Reservere : 127 331 030 equus
Tidligere eiere
Føll Welsh Lys grå
08:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 5209.23

utholdenhet
440.16
880.32
hurtighet
544.042
1088.08
dressur
491.9665
983.93
galopp
688.528
1377.06
trav
141.964
283.93
hopp
297.9555
595.91
Rase: WelshAlder: noen timer
Dyreart: PonniHøyde: 78 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 78 kg
Pelstype: Lys grå Født den: 07/10/2026
Oppdretter: oda123

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 25361.41
utholdenhet4285.88  galopp6704.27
hurtighet5297.39  trav1382.32
dressur4790.33  hopp2901.22
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: /25357.85 Red Foxes
Stammor: //25352.92 Red Foxes
Welsh
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
4285.88
4285.88
4285.88
4285.88
hurtighet
5297.39
5297.39
5297.39
5297.39
5297.39
dressur
4790.33
4790.33
4790.33
4790.33
4790.33
galopp
6704.27
6704.27
6704.27
6704.27
6704.27
6704.27
trav
1382.32
1382.32
hopp
2901.22
2901.22
2901.22
Hesten har 2480 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ponni Lys grå
/25361.41 er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalert/25361.41 kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalert/25361.41 kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon