oda123

Ansiennitet : 3431 dager
Generell rangering : 5.
Reservere : 127 331 030 equus
Tidligere eiere
Føll Welsh Fuks
08:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 5192.76

utholdenhet
438.732
877.46
hurtighet
542.388
1084.78
dressur
490.4415
980.88
galopp
686.2885
1372.58
trav
141.4885
282.98
hopp
297.043
594.09
Rase: WelshAlder: noen timer
Dyreart: PonniHøyde: 79 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 79 kg
Pelstype: Fuks Født den: 07/10/2026
Oppdretter: oda123

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 25380.07
utholdenhet4288.68  galopp6708.59
hurtighet5301.93  trav1383.08
dressur4794.14  hopp2903.64
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: /25375.28 Red Foxes
Stammor: //25371.65 Red Foxes
Welsh
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
4288.68
4288.68
4288.68
4288.68
hurtighet
5301.93
5301.93
5301.93
5301.93
5301.93
dressur
4794.15
4794.15
4794.15
4794.15
4794.15
galopp
6708.59
6708.59
6708.59
6708.59
6708.59
6708.59
trav
1383.08
1383.08
hopp
2903.64
2903.64
2903.64
Hesten har 2481 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ponni Epleskimmel
/25380.07 er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalert/25380.07 kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalert/25380.07 kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon