Stine-Aurora

Ansiennitet : 764 dager
Generell rangering : 61.
Reservere : 3 568 993 equus
Tidligere eiere
13:00
Energi
65%
Helse
100%
Moral
97%

Ferdigheter

Totalt: 27718.48

utholdenhet
1838.28
3676.56
hurtighet
1541.282
3082.56
dressur
3657.606
7315.21
galopp
833.6805
1667.36
trav
3117.234
6234.47
hopp
2871.155
5742.31
Rase: NokotahestAlder: 14 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 425 kg
Pelstype: Brun Født den: 07/10/2026
Oppdretter: Stine-Aurora Gevinst: 2 110 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0002
Cutting 00102
Trail class 0000
Reining 02000
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 21185.90
utholdenhet2806.11  galopp1272.59
hurtighet2386.55  trav4756.50
dressur5581.37  hopp4382.77
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2806.11
2806.11
2806.11
hurtighet
2386.55
2386.55
2386.55
dressur
5581.37
5581.37
5581.37
5581.37
5581.37
galopp
1272.6
1272.6
trav
4756.5
4756.5
4756.5
4756.5
4756.5
hopp
4382.77
4382.77
4382.77
4382.77
Merren har 2062 ferdighetsstjerner.

pommeorGyllent eple

utholdenhet: +11, hurtighet: +11, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

ɴᴇʙᴜʟᴀ'ꜱ ᴡʀᴀᴛʜ er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

ɴᴇʙᴜʟᴀ'ꜱ ᴡʀᴀᴛʜ er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 15 år 4 måneder
reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom