dieterbrcvo

Ansiennitet : 55 dager
Generell rangering : 310.
Reservere : 178 819 equus
Tidligere eiere
Føll Tysk Ridehest Svart fuks
08:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 951.34

utholdenhet
74.434
148.87
hurtighet
80.346
160.69
dressur
116.4095
232.82
galopp
55.326
110.65
trav
48.559
97.12
hopp
100.5935
201.19
Rase: Tysk RidehestAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 95 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 95 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 07/10/2026
Oppdretter: dieterbrcvo

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 4645.20
utholdenhet726.89  galopp540.29
hurtighet784.63  trav474.21
dressur1136.81  hopp982.36
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
726.896
726.896
hurtighet
784.63
784.63
dressur
1136.81
1136.81
galopp
540.293
540.293
trav
474.211
474.211
hopp
982.36
982.36
Hesten har 408 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Svart fuks
ᴀᴅᴀᴡᴏʟꜰ er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertᴀᴅᴀᴡᴏʟꜰ kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertᴀᴅᴀᴡᴏʟꜰ kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon