Mano

Ansiennitet : 2835 dager
Generell rangering : 30.
Reservere : 889 153 equus
Tidligere eiere
Ridehest Lusitano Blakk
13:30
Energi
44%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 20432.12

utholdenhet
442.0925
884.18
hurtighet
1053.8805
2107.76
dressur
3254.1495
6508.30
galopp
2291.64
4583.28
trav
2695.2115
5390.42
hopp
479.0845
958.17
Rase: LusitanoAlder: 10 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 161 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 459 kg
Pelstype: Blakk Født den: 08/10/2026
Oppdretter: Mano Gevinst: 2 472 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 02050
Genetisk potensial Totalt: 22830.10
utholdenhet2724.26  galopp4075.62
hurtighet2497.23  trav4793.35
dressur5787.42  hopp2952.21
BLUP:
62.32
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2724.26
2724.26
2724.26
hurtighet
2497.23
2497.23
2497.23
dressur
5787.42
5787.42
5787.42
5787.42
5787.42
galopp
4075.62
4075.62
4075.62
4075.62
trav
4793.36
4793.36
4793.36
4793.36
4793.36
hopp
2952.21
2952.21
2952.21
Hesten har 2226 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

KANDAHAR er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

KANDAHAR er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 10
arbreStamtre
chevalAvkom