Lukas

Ansiennitet : 4670 dager
Generell rangering : 7.
Reservere : 295 433 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Leverfuks
12:00
Energi
21%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 27983.83

utholdenhet
1470.129
2940.26
hurtighet
3457.73
6915.46
dressur
3127.4305
6254.86
galopp
4380.3645
8760.73
trav
471.398
942.80
hopp
1084.865
2169.73
Rase: FullblodshestAlder: 10 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 165 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 483 kg
Pelstype: Leverfuks Født den: 08/10/2026
Oppdretter: Lukas Gevinst: 874 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 01200
droite
Genetisk potensial Totalt: 25339.49
utholdenhet2897.55  galopp6703.44
hurtighet5291.50  trav1380.58
dressur4786.03  hopp4280.39
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2897.55
2897.55
2897.55
hurtighet
5291.5
5291.5
5291.5
5291.5
5291.5
dressur
4786.03
4786.03
4786.03
4786.03
4786.03
galopp
6703.44
6703.44
6703.44
6703.44
6703.44
6703.44
trav
1380.58
1380.58
hopp
4280.39
4280.39
4280.39
4280.39
Hesten har 2478 ferdighetsstjerner.

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

C 339.49 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

C 339.49 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 11
arbreStamtre
chevalAvkom