Busann

Ansiennitet : 2274 dager
Generell rangering : 92.
Reservere : 208 627 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Brun
10:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
97%

Ferdigheter

Totalt: 24488.80

utholdenhet
850.256
1700.51
hurtighet
3192.594
6385.19
dressur
2888.0465
5776.09
galopp
4045.645
8091.29
trav
401.282
802.56
hopp
866.579
1733.16
Rase: FullblodshestAlder: 18 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 164 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 482 kg
Pelstype: Brun Født den: 09/10/2026
Oppdretter: Busann Gevinst: 894 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetisk potensial Totalt: 25399.48
utholdenhet2904.68  galopp6720.34
hurtighet5303.31  trav1383.73
dressur4797.42  hopp4290.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2904.68
2904.68
2904.68
hurtighet
5303.31
5303.31
5303.31
5303.31
5303.31
dressur
4797.42
4797.42
4797.42
4797.42
4797.42
galopp
6720.34
6720.34
6720.34
6720.34
6720.34
6720.34
trav
1383.73
1383.73
hopp
4290
4290
4290
4290
Merren har 2484 ferdighetsstjerner.

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

F 399.48 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

F 399.48 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 19 år 8 måneder
reproductionBedekninger: 6
arbreStamtre
chevalAvkom