Mano

Ansiennitet : 2847 dager
Generell rangering : 30.
Reservere : 881 491 equus
Tidligere eiere
Føll Fullblodshest Leverfuks
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5288.07

utholdenhet
302.371
604.74
hurtighet
552.004
1104.01
dressur
499.4295
998.86
galopp
699.6275
1399.26
trav
144.01
288.02
hopp
446.592
893.18
Rase: FullblodshestAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 87 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 87 kg
Pelstype: Leverfuks Født den: 09/10/2026
Oppdretter: Mano

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 25472.40
utholdenhet2913.02  galopp6740.15
hurtighet5317.96  trav1387.38
dressur4811.46  hopp4302.43
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2913.02
2913.02
2913.02
hurtighet
5317.96
5317.96
5317.96
5317.96
5317.96
dressur
4811.46
4811.46
4811.46
4811.46
4811.46
galopp
6740.15
6740.15
6740.15
6740.15
6740.15
6740.15
trav
1387.38
1387.38
hopp
4302.43
4302.43
4302.43
4302.43
Merren har 2491 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

ridehest svart
F er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertF kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon