dieterbrcvo

Ansiennitet : 55 dager
Generell rangering : 310.
Reservere : 178 819 equus
Tidligere eiere
Ridehest Quarter Horse Linfarget fuks
09:00
Energi
92%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 13396.33

utholdenhet
766.881
1533.76
hurtighet
1238.063
2476.13
dressur
1437.7815
2875.56
galopp
1721.477
3442.95
trav
383.229
766.46
hopp
1150.733
2301.47
Rase: Quarter HorseAlder: 6 år
Dyreart: RidehestHøyde: 162 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 469 kg
Pelstype: Linfarget fuks Født den: 10/10/2026
Oppdretter: dieterbrcvo Gevinst: 224 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0100
Travløp 0120
Terreng 0100
Sprangridning 0002
Dressur 0001
Genetisk potensial Totalt: 10225.68
utholdenhet1168.34  galopp2632.23
hurtighet1890.91  trav580.01
dressur2197.17  hopp1756.99
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1168.35
1168.35
hurtighet
1890.91
1890.91
1890.91
dressur
2197.18
2197.18
2197.18
galopp
2632.23
2632.23
2632.23
trav
580.017
580.017
hopp
1756.99
1756.99
1756.99
Merren har 966 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

ᴀ ʙᴇᴀᴜᴛɪꜰᴜʟ ʟɪᴇ er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Neste bedekning: 6 år 10 måneder
reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom